(Con)fusion kitchen - dla wielbicieli dobrego jedzenia w Krakowie i nie tylko
 

25 Lut ZIELONO MI!

WIOSNĘ CZUĆ W POWIETRZU, ALE SMOG NADAL DUSI, CZYLI SZUKAMY „ZIELONYCH MIEJSC” W KRAKOWIE!

Smog nas tej zimy dusił i krztusił. Kraków mgliście się przed nim bronił ale chwilami nie dawał rady. Ja smogowi mówię stanowcze NIE i zazieleniam swoje mieszkanie zielonymi roślinami jak się da. Z resztą, czy może być coś lepszego niż zielone otoczenie, które przypomina ci o wiośnie i lecie a jednocześnie „pracuje” oczyszczając naturalnie powietrze?

ConfusionKitchen zaczęło poszukiwać ZIELONYCH miejsc w Krakowie, gdzie nie dość, że chciałoby zjeść przyzwoicie to i jeszcze pobyć w sąsiedztwie natury i o dziwo udało się!

Zaczynamy cykl „ZIELONO MI!” – to tu odkryjemy mega zielone i całkowicie nieoczywiste miejsca, gdzie będzie miło, pysznie i przyjemnie i gdzie przede wszystkim poczujemy wiosnę szybciej i odetchniemy głęboko i czysto.

Znalazłem miejsca przedziwne, miejsca przepyszne, nie tylko mega zielone ale też doprawdy dobrze karmiące.
Cieszy mnie, jak trafiam do miejsca gdzie używają regionalnych, naturalnych produktów i nie oszukują, że EKO, że 100% natura, po czym dostajesz coś niczym sieciowa, niby fajna, niby nie, szama na odwal się.
Bo proszę Państwa, trzeba być konsekwentnym a nie modnym!
Wiadomo, że kasę zgarnąć można pisząc, że coś BIO, EKO itp. bo to się sprzedaje, bo ludzie tego pragną i szukają ale błagam, nie oszukujmy!
Odkryłem te naturalne i te trochę rodem z Aliexpress i z ogromną przyjemnością podzielę się z Wami moimi odkryciami!

Zatem do dzieła i stay tuned!

conFusion Kitchen
hello@confusionkitchen.pl
Czemu jest tak cicho?

Napisz mi coś smacznego